| adelinaxoxox8888 a întrebat:

sunt curioasa daca visele se adeveresc deoarece eu in ultimul timp am numai cosmaruri cu fantome si chestii denastea si nu stiu ce inseamaworried

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Nu te speria, visele se provoaca dupa ce te uiti la un film,daca te-a gandit la ele sau daca ai vb. cu cineva despre elea asa se inatmplala mereu... dar daca vrei sa fii sigura intodeauna visele pot insemna ceva uite in acest site vei putea sa scrii un cuvant de exemplu fantoma si iti va arata ce inseama de exemplu:despartire, accident, slujba noua! gasesti tu acolo...www.visele.ro/ bafta!

1 răspuns:
| GaBy97GaBy a răspuns:

In vise se arata lucruri pe care leai vazut, ai facut, tiai imaginat sau ceva care te-a marcat visele sunt ca un film pe care uneori vrei sa-l vezi si uneori nu. Sper ca te-am ajutat, funda?