| DreamyLife a întrebat:

:*

Sunt destul de buna la redactarea unui articol, al unei compuneri, poezii, etc. As vrea sa scriu articole la o revista sau ceva ( blog, site etc. ) din care, de ce nu, sa iasa si un profit big grin. Intrebarea mea ar fi, cunoasteti o astfel de revista sau site? (Precizez ca am 14 ani )

1 răspuns:
| mihaela2808 a răspuns:

Poti cauta pe google angajari iar acolo iti da sute de meserii cu angajari.S-au poti face altceva, ii poti sugera directoarei/directorului scolii tale sa publici o revista pentru scoala si sigur te va ajuta adica toti elevii din scoala iubesc barfa si are si directorul de castigat in felul asta elevii isi ocupa mintea cu aceea revista macar citesc ceva dar din asta nu iese un profit. FUNDA?