| anonim_4396 a întrebat:

Am pentru revista scolii de realizat compuneri si poezii cu tema"mistere". Ce as putea sa scriu? thinking Ms

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Oh, consulta internetul, citeste mult si scrie tu altceva concis si pe intelesul celor din jur. Opreste-te la misterele dintr-un singur domeniu, iti va fi mai usor, sa te concentrezi asupra lor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... Un mister se desvaluie in scoala ta. Tu terbuie sa afli acel mister ca sa fi eroul scolii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe tema sa fie compusa pentru tema si la mistre sa sa fir vorba despri mister

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E sinistru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O compunere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poezie