| Didi33D a întrebat:

Buna TPU :* sunt fata, am 15 ani si 1.66 ca inaltime. Fetele inalte sunt foarte frumoase,dar eu una as dori sa stagnez cumva cresterea,am auzit ca genoflexiuniile,exercitiile cu gantera,in special daca ridici greutati foarte mari iti pot stagna cresterea,e adevarat? Cel mai bun raspuns, funda! :*

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu e adevarat, nu iti poti manipula cum vrei tu cresterea in inaltime.

| T0T a răspuns:

Mai bine ai lasa prostiile astea cu "stagnarea" si te-ai dezvolta cum trebuie. Si nu cred ca ceea ce ai spus tu este adevarat.

| OldSoul a răspuns:

Sincer nu stiu daca e adevarat sau nu, oricum cert e ca tot te ajuta putin, oricum si fetele scunde au farmecul lor happy

| lBroken69 a răspuns:

Cine face sala ramane scund. Normal ar fi sa lasi corpul sa se dezvolte. Pentru a opri din cresterea inaltimii trebuie lucrat cu greutati, in special la maini. Dar tu fiind fata nu cred ca poti ridica foarte multe kilograme. Funda?