| middle654 a întrebat:

Buna tpu.sunt fata, am 16 ai si pot spune ca sunt bataia de joc a multora. poate pentru ca am un suflet prea bun.stau in banca mea si nu comentez la nimeni, iar eu nu pot impiedica asta.Ma doare fiecare cuvant spus de ei...cu ce am gresit?

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Cu nimic, nu ii baga in seama, eu unul cred ca sunt rai si ca le e ciuda pentru ca esti buna

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Ai nevoie de o "bruta" de om care sa le faca sa planga mamele alora care isi bat joc de tine. Du-te pe la o sala de forta si spune-le malacilor de pe acolo povestea ta si poate se induioseaza cineva si te ajuta.

| Earthroot a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic insa vezi ca unii sunt atat de nesimtiti incat daca nu le dai una in moaca nu o sa inteleaga sa-si vada de treaba. Poate iei si tu aitudine din cand in cand si te aperi...

| GRmary a răspuns:

Nai gresit cu nimic.Ei sunt prosti

| KosminStrike a răspuns:

Incearca sa fi mai intepata un pic happy si sa le raspunzi cand esti jignitawinking