| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Buna,TPU! Sunt foarte bucuroasa pentru ca am scapat in mare parte de cosuri.Am tinut acea dieta miraculoasa si vreau sa spun cu mana pe inima ca este foarte buna! Chiar da rezultate! Sunt la a treia zi de tratament si mai am putin si scap de tot de ele.Dar vreau sa va intreb:dupa ce nu o sa mai am niciun cos cum fac sa nu imi mai apara? Adica ce alimente trebuie sa evit si ce igiena ar trebui sa respect? Eu am inceput sa ma spal de 3 ori pe zi cu apa si sapun iar seara ma dau cu o crema anti-acneehappyastept pareribig grin

pupici si >fundabig grin

1 răspuns:
| KimEunHee a răspuns:

Ce dieta miraculoasa? Vreau si eu sa o incerc. Multumesc mult! Din pacate. nu stiu sa raspund la intrebarea ta, deci nu ma astept la vreo fundita. :-)