| Alice257 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si trebuie sa fac un discurs pentru profesoara de matematica..nu am nicio idee, as dori cateva idei. Vreau sa mentionez ca profesoara mea este o femeie mai inchisa de fel si nu prea zambeste. Sunt printre cei mai buni copii din clasa si trebuie sa fac sa fie mai special. Mentionez inca o data doar pentru profesoara de matematica. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cheia rezolvarii problemelor vietii se poate afla doar prin matematica.

| CLCQ a răspuns:

Viata este o ecuatie cu multe necunoscute si dumneavoastra ne-ati ajutat sa aflam cateva dintre acestea...