| PoWRObert a întrebat:

Sunt indragostit fff tare de o fata! Iar eu cred ca si ea da semne ca ma place, dar cum sa fiu sigur de asta? Imi puteti da niste sfaturi sau imi puteti spune cum sa fiu sigur ca si ea ma place? Funda + vot garantat!

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sia i zici ca iti place de ea happy si ea sa zica daca ea vrea sa stea ca tine stii daca nu risti nu castigi happy

| Bellabelutsag a răspuns:

PAi o fata cand te place intra in vb cu tine sau uneori e tacuta rau numai stie ce sa vb cu tine alteori intra des pe tine pe mess )

| A_7901 a răspuns:

Poarta-te natural.Arata-i grija si interes, acorda-i timp si vezi cum se comporta.Succes!

| Criss96 a răspuns:

Incearca sa o saruti daca te refuza...clar nu te place daca reactioneaza e super indragostita d tine, sper sa nu fie prea indraznet sfatul meu, succes :*

| わたなべ久美子 a răspuns:

Pai, cred ca cel mai bine ar fi daca ai pune un prieten sa o spuna sau pur si simplu ai sa i-o spui u (asa am facut si euwinking
)

| razvan2011 a răspuns:

Intri in vorba cu o prietena de a ei o santajezi za nu i zica nimic si o intrebi daca acea fata te place
big grin