| Exeemii a întrebat:

TPU.
Sunt intr-o situatie ciudata si va rog sa ma ajutati!
Deci, din vara imi place un tip cu 2 ani mai mare ca mine. Doar ca a inceput sa imi placa de el, in timp ce aveam iubit, dar am continuat relatia, care era destul de lunga atunci, pentru ca am crezut ca e ceva trecator. Am iesit o data cu el si cu inca niste prieteni pe afara, vara trecuta. Apoi am avut un deces in familie si mi-a fost alaturi, a vorbit cu mine si m-a sustinut. La un moment dat, l-am intrebat daca ma place si mi-a spus ca e secret, dar mi-a pus si pupici. Apoi am continuat sa vorbim, pana intr-o zi cand am avut o mica disputa si n-am mai intrat in vorba cu el si nici el cu mine. Anul acesta de Revelion, am reinceput sa vorbesc cu el. Apoi am mai avut o mica disputa, in care a fost putin nesimtit, dar cred ca a fost in gluma si am inteles eu gresit. Acum vorbim iar. Intre timp, m-a despartit de fostul pentru ca relatia nu mai avea sanse. Vorbesc des cu el, chiar iesim si pe afara uneori. Doar ca de cateva zile nu am prea vorbit. Si pe mess vorbeste mereu sec cu mine, dar in realitate e comunicativ si se comporta de parca ne stim de o viata. Asta nu pot sa inteleg. Plus ca am uitat sa mentionez ca in timp ce eram cu fostul, acest tip pe care il plac, mi-a spus sa il sarut, dar am refuzat pentru ca aveam iubit. Acum sunt suparata pentru ca l-am refuzat, pentru ca chiar il plac!
Ce as putea sa fac? Oare de ce vorbeste sec cu mine pe mess, si ok in realitate?
Va rog sa ma ajutati! Dau funda si vot. Fara comentarii rautacioase, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| DeaAndreea28 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebuie sa ai cv mai mult tupeu si sa il abordezi sa incerci sa fii cu el intro relatie ca nai de unde sti cum este el cu adevarat...fiecare on poarta cate o masca cu cei din jur, incearca sa vezi daca el te lasa sa dai jos masca aia si sai vezi adevarata fata. daca nu incerci nu vei sti niciodata si o sa regreti toata viata ta ca nai incercat...si in plus incercarea moarte n-are. daca nu o sa vrea sa fie cu tine sau o sa-si bata joc de tine macar u tiai aflat rasp la intrebare si poti sa treci mai departe. daca e sa reusiti iti doresc toata dragostea din lume.
p.s. varsta e doar un nr de care nu ar trebui tot timpul sa tii cont
nu uita asta-i doar parerea mea u faci ce vrei:*

3 răspunsuri:
| Exeemii explică:

M-am despartit de fostul*

| Exeemii explică:

Am uitat sa spun ca acum cateva zile vroia sa mearga sa isi cumpere ceva. Si i-am spus ca pot sa merg cu el, daca vrea o parere. Mi-a spus ca deja stie ce vrea sa isi cumpere, iar asta m-a derutat complet.

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Pai spune-i ca il iubesti si spune-i sa te sarute sau chestii amoroase. ORicum el te place chiar daca nu v-am vazut cred ca va potriviti.

Acum ca o glumita :
Daca e cu 2 ani mai mare decat tine poate ramane repetent si stati in aceeasi bancahee hee Zic si eu.happy

Pa'pa!