| briana a întrebat:

Sunt la Filologie pot da bacul la Psihologie? Ma ajuta bacul cu ceva daca la facultate urmez tot Psihologia? Funta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Sigur ca poti da bacul la psihologie si te ajuta foarte mult daca vrei sa mergi la facultatea de psihologie. Spor la invatat!

1 răspuns:
| fadnox a răspuns:

Din cate stiu eu, da
daca esti la filologie, trebuie sa dai obligatoriu bacul la limba romana si istorie, si ai de ales intre geografie si tot ce tine de psihologie, filozofie, logica