| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU sunt la mecanica dar vreau ca de la anul sa ma transfer la un alt profil. Dar mi știu la care mi-ar fi mai ușor sa întru, ma refer la care vor fi diferențele mai ușoare. La filo bilingv engleza sau la științe ale naturii?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca iti plac matematica, biologia etc. alegi stiinte ale naturii, iar daca preferi romana, engleza, istoria etc. atunci alegi cealalta optiune. Oricum te hotarasti, succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Indiferent la ce vrei sa te transefri al anul, pune mana serios pe acrte sa obtii o moedi mare ca sa ai sanse la transfer, fiindca media este una din criteriile de eligibilitate pe care trebuie sa le intrunesti.

| Anonim8789 explică (pentru Violleta2022):

Da desigur am sa învăț dar am vrut sa știu la care as avea mai multe șanse

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim8789):

Stiintele naturii este cel mai usor.