| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Sunt la sezonul 5 din Prison Break și de trei nopți la rand tot visez ca sunt răpită. Cum as putea sa nu mai visez asta? Nu pot renunță la serial, deci nu îmi sugerați asta. FUNDĂ!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti tu asa imoortanta sa te răpească

| Anonima975 a răspuns (pentru suntserios):

Încerc sa îmi conving și eu creierul de asta happy. Astăzi când am mers la Kaufland toți mi se păreau ca seamana cu personaje din serial și la un moment dat eu mergeam pe strada și o mașina neagra oprește lângă mine și pentru 2 secunde m-a luat paranoia laughing

| itsbritney a răspuns:

Poti face o pauza mai lunga intre episoade, sa nu te uiti noaptea sau daca te uiti pe timp de zi sa faci si alte lucruri mai productive in sensul sa nu stai numai cu gandul la serial ci sa iti incarci mintea cu alte lucruri care nu iti vor produce vise nedorite

| Anonima975 a răspuns (pentru itsbritney):

Mersi pentru răspuns!