| anonim_4396 a întrebat:

sunt la slabit (offf) si nu am rezistat tentatiei am mancat o farfurie de cartofi prajiti doar una. ingrasa chiar asa de mult?

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Da.incearca sa te abtii de la prajeli si dulciuri.

| BETTYNA a răspuns:

Buna, ma tem ca da, chiar te ingrasa cortofi prajiti si orice este prajit, dar daca nu poti sa te abti mananca dar nu manca sa te saturi, lasa stomacul mai liber.Si citeste aceste "40 de trucauri ca sa nu te ingrasi " http://www.scritube.com/......24414.php. Pa, pa

| ands a răspuns:

Dalaughing...dar iti recomand niste zeci de minute de sport ca sa compensezi. Oricum, cred ca sportul este mai eficient decat dieta. Bafta!

| 3ma a răspuns:

Cartofii pai la cura de slabire= drog. Au foarte multe calorii, si mult ulei pe care il absorb. Daca nu te poti abtine de la cartof in general, poti incerca cartofii fierti care ajuta la grabirea arderii grasimilor. Daca te simti prost pentru ca ai incalcat putin regimul, fa niste exercitii care sa arda caloriile proaspat acumulate.

| invidia97 a răspuns:

Nu stai linistita nu are cum sa te ingrasi de o farfurie poate doar daca ai manca in exces da asa 1 singura nu are ce sa iti faca