| Cristian110194 a întrebat:

Ingrasa cartofi prajiti daca mananc seara tarziu? am mancat aseara cand am ajuns acasa dintr-o excursie tarziu in seara.Eu nu am mai mancat cartofi prajiti cred ca de 2 luni si ceva.cred ca mai bine.Ma ingras? oricum n-am mancat mult...am luat de 4, 5 ori cu furculita cativa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine este indiferent eu mananc non-stop stai linistit eu nu m-am ingrasat ok.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Hai mai :p
Nu e indicat sa mananci mereu dar asa ocazional poti sa stai linistita :p happy

| Julienne a răspuns:

Sigur ca da, orice contine grasimi ingrasa!

| baby2594 a răspuns:

De obicei cartofii prajiti ingrasa dar nu cred ca daca ai mancat putin te ingrasi.Stai linistitwinking

| fox_5674 a răspuns:

De obicei daca mananci seara tarziu nu e prea sanatos
dar in cazul tau nu o sa te ingrasi numai dupa cativa cartofi prajiti
fii sigura de astawinking

| MinnieAllure a răspuns:

Daca ai interdictie de la medic sa nu savurezi cartofii prajiti, in cazul acesta 4, 5 ori cu furculita e AMBITIOS. Daca nu ai nicio problema de aceasta natura si mananci ocazional cartofi prajiti, mai poti lua de 4, 5 ori cu furculita! Dar daca zilnic papi de 4, 5 ori cu furculita cartofiori in uleiutz atunci iar e AMBITIOS din partea ta. Opinia mea: duminica poti manca ce vrei, restul saptamanii e bine sa calculezi un pic problema.winking

| tya_3996 a răspuns:

Daca nu ai mai mancat de 2 luni nu cred ca ar fi o problema asta, important ar fi sa nu faci un obicei din a mainca seara tarziu.