| Alex_1990 a întrebat:

sunt nou pe aici si am o intrebare, am 16 ani si nu am reusit sa termin cele 8 clase, sunt clasa a 7-a si am ramas de 3 ori repetent crying din cauza purtari mele si din cauza apsentelor(am chiulit) a-ş vrea sa ştiu daca ma poate ajuta cineva cu o diploma de 8 clase! platesc sau daca se poate sa fac rost de o diploma happy VA MULŢUMESC!

2 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Eu stiam ca pe fiecare diploma se scrie numele elevului absolvent laughing si mai treci pe la ora de romana rolling on the floor

| D0zzz a răspuns:

Oare numai din cauza absentelor ai ramas tu repetent? ia mai uita-te cum ai scris laughing