| ana_8023 a întrebat:

Cum pot deveni detectiv criminalist? este platit bine? mai ales in strainatate? ce facultate ar trebui sa termin?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vezi raspunsul de aici http://www.tpu.ro/......merica-ce/

| SuSp3cTu a răspuns:

Mai bine stai linistitawinkingdar un var de ameu este detectiv de criminalisti si sa inscris in bucuresti.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANA, Citeste legea 329/2003.
A fi platit bine inseamna sa fi un cunoscut (bun) detectiv cu multe calitati native in primul rand, pregatirea profesionala, etc.
In spatiu UE detectivii indiferent de nationalitate, activeaza in toate tarile Uniuni Europene si al spatiului Economic.
Ultima facultate, dupa o pregatire profesionala, este recomandata Facultatea de Drept.>>>>>>>>>>>>>>>>

Semneaza
Detectiv "Soparla Neagra"
www. detectivi-soparlaneagra.ro