| Heart99 a întrebat:

happy
Sunt primul an la liceu si am ca orce boboc o mica problema
Deci Miss-Bobocul liceului este in clasa cu mine, eu nu sunt nici cea mai frumoasa,nici cea mai slaba,nici cea mai desteapta dar chiar si asa el imi face ochi dulci,si se tot uita la mine, semn ca ma place (mi-am dat seama din alte chesti)
Intrebarea este : De ce ma place pe mine cand ar putea avea orce alta fata din liceu?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Oricine poate gresi!

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare om cu gustul lui. Am citit undeva ca fiecare din noi este atras de persoane care seamana cu parintele de sex opus, dar in cazul meu acest lucru este absolut neadevarat.
Nu are rost sa iti pui o astfel de problema, te place si gata. Daca si tu il placi, da-i un semn si bucurati-va unul de celalalt. Si ai mai multa incredere in tine!

| gingergirl1 a răspuns:

straight face De unde sa stim noi? laughing)) Te place si punct.winking

| Heart99 explică:

Adica?

| Heart99 explică:

Da Andra, dar asa fara nici un motiv?