| Neko00345 a întrebat:

Buna TPU
Sunt singura căreia nu ii merge acea opțiune de a adauga un gif la povestea de pe Instagram?
Am încercat sa dezinstalez și sa instalez aplicația dar nu merge
M-ați putea ajuta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge. Probabil se updeateaza mai greu la noi. Am o cunostinta care o luna cred nu i-a mers poll-ul dupa ce aparuse.

| Neko00345 explică (pentru Adry05):

Inițial nici mie nu mi-o mers Poll-ul;-;
Da faza ciudata e ca am doua conturi și pe unul din ele merge și de pe ala pe care sunt mai activa și totuși postez ceva nu

| Rockerita123 a răspuns:

Eu sunt logata cu Facebook-ul pe Instagram și nu îmi merge, poate asta e problema și la tine, și eu am un alt cont unde îmi merge.

| AryaAdele1 a răspuns:

Mie mi-a mers câteva zile, apoi S-a ascuns. Nu mai găsesc GIF nicăieri?☹️

| Mariaa_Anaa_2002 a răspuns:

Nici la mine nu merge, si a Android 7. si eu a făcut la fel si tot nu apare