| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Sunt slabuta si nu imi sta prea bine cu tocuri. Ce program ar trebui respectat casa ma mai ingras putin. Nu foarte tare.

1 răspuns:
| Kill4You a răspuns:

In primul rand o mare greseala ar fi sa mananci prea mult la fiecare masa doar pentru faptul ca esti putin slabuta, din cauza aceasta stomacul ti se mareste si o sa te obisnuiesti asa.Eu spun sa nu te ingrasi, fiecare are aspectul lui fizic o sa vezi in timp, ca intotdeuna o fata mai slabuta pare mai delicata frageda si da impresii mai bune la baieti, nu de vagaboantehappy Stiu ce zic is baiat si asa vad eu lucrurile, iar daca vrei neaparat sa pui 2-3 kg pe tine mareste putin cate putin kalorile pe care le mananci la masa.Succes la baieti.