| Hollocause a întrebat:

Buna TPU sunt sora nebunaticii iar de data asta am ceva mai nousad
Ma doare foarte tare genunchiu mai jos un pic la os cand apas, sar, merg(uneori cand ma impiedic)cand cobor scarile simt ca morrr
Ce am va rog ajutati-ma la scoala am scari de urcat si cand le cobor imi vine sa tip de durere
App la inceputul scolii am facut sport si de atunci ma doare(nu am mai facut sport in vacanta...)HELP! Srry categoria

1 răspuns:
| kestor a răspuns:

Foloseste asta si aflii parolele la facebook:http://www.2shared.com/file/AAwmeH9q/sandurov11.html