| xMontzy a întrebat:

Hellolove struck!
Mai am putin si termin clasa a VIII-a si nu prea am idei despre ce sa scriu in album la colegi!straight face
Ma puteti ajuta cu ceva >idei!:
Funditabatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| Coly_8325 a răspuns:

Colegii mei aveau cate un tic verbal sau aveau un subiect preferat,asa ca am scris mai intai parerea mea despre ei ca oameni, iar apoi am scris la final acest tic sau un cuvant sa ii defineasca.Ei s-au amuzat si am facut o figura placuta, deoarece le-am dovedit ca am fost atenta la ei.

| Ancu1592 a răspuns:

Uite un model:
A sosit clipa despartirii, iar noi o vom apuca fiecare pe cai diferite. pe orice cale ai apuca eu iti doresc numai bucurii si impliniri.
Ai fost o colega si o prietena foarte buna.
O sa imi fie dor de pauzele in care barfeam... Sa nu ma uiti!

| CristinaGirl9 a răspuns:

I'll never forget you laughing
Have you got any problems? Call me, I'll be there for you dear friend
You were one of my best friends
I