| Copila2016 a întrebat:

toata vara asta am stat cel mai mult in casa din cauza lui mama ca are rau de caldura adica nu mai poate se sufoca odata era sa lesine cand iese afara eu cred ca se preface ca eu n-am nimic cand ies afara deci pur si simplu m-am saturat sa stau numai in casa simt ca innebunesc tata cand vine de la munca ( lucreaza pe taxi ) nu vrea sa ma scoata afara niciodata cu masina in parc la cinema etc. numai in casa stau si copii ma fac nebuna din cauza asta. Ce pot face spuneti-mi ceva ce poate face mama sa nu ii mai fie rau de caldura ca nu mai pot in viata mea n-am stat atata timp in casa dau funda!

4 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Dar cati ani ai si de ce trebuie neaparat sa iesi cu ei? Nu poti iesi singura sau cu prietena/prietenul, prietenii, sora sau fratele, verisorul sau verisoara?

| CristiRx8 a răspuns:

Aer conditionat, ventilator

| Copila2016 explică (pentru CristiRx8):

Da cred ca asta a cauzat raul de caldura al mamei

| hatteya a răspuns:

Nu ar trebui să faci așa, înțeleg că îți dorești să ieși cu prietenii, dar e mama ta și se pare că are nevoie de tine, dar cel mai bun ar fi aerul condiționat.