| GyoLove a întrebat:

Buna,TPU. Tocmai am aflat aseara ca fratele meu,nu prea este fratele meu. Avem aceeasi mama,dar tatal meu nu este si tatal lui. Parintii mei m-au dezamagit complet,ca nu mi-au spus pana acum. Fratele meu nu are nici o vina, si eu oricum o sa il iubesc orice s-ar intampla. Dar spuneti-mi un lucru: daca noi 2 avem aceeasi mama dar nu acelasi tata, mai suntem frati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Normal ca sunteti frati. Aveti aceeasi mama amandoi ati stat in aceeasi burta, nu gandi asa. Sigur ca sunteti frati. Sa stii ca nu trebuie sa fi suparata, parintii tai nu vroiau sa te simti prost de aceea nu ti-au spus. Deci sa fi tare si sa treci cu vederea pentru ca sunteti frati in continuare! Papa :*

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da, voi tot frati ramaneti.

| GyoLove explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. Dar inca un lucru: il pot numi cumva frate vitreg?sad

| Intelligence a răspuns (pentru GyoLove):

Asa ar fi normal sa-l numesti, insa eu zic ca nu merita sa-l numesti asa.ati crescut pana acum impreuna, deci merita sa ramane frate frate nu sa-i spui frate vitreg.

| GyoLove explică (pentru Intelligence):

Nici nu am de gand sa il numesc asa. Doar vroiam sa stiu daca imi este frate vitreg. Multumesc pentru raspuns.

| Intelligence a răspuns (pentru GyoLove):

Nu ai pentru ce, da teoretic si practic se numeste frate vitreg.

| georgyana1398 a răspuns:

Da ...bieinteles ca sunteti frati. Nu trebuie sa iti faci probleme.