| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu mi-a spus ca sa nu va insurati, ma refer la mine si la frati mei majori ca nu va i-a nimeni! e normal ce spune tata si mama? voua va spus parintii asa ceva?

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Există pentru fiecare o persoană, un suflet pereche. Aşteaptă doar să îl găseşti happy
Numai bine!(:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea e normal ce spun parintii tai. Copiii ar trebui incurajati.

Nu, mie nu mi s-a spus asa ceva pentru ca am fost destul de matur incat sa imi dau singur seama ca "nu ma va lua nimeni".

| VerdeLila a răspuns:

Nu e normal! Va veni si timpul insuratorii si asta va tine numai de voi(tu si aleasa inimii).
Incearca sa cunosti fete si sa iesiti la intalniri.

| WhiteTiger15 a răspuns:

Nu niciodata. Eu cred ca exista pentru fiecare persoana in parte un suflet pereche.

| Darkness13 a răspuns:

Esti sigur ca parintii tai nu glumeau?

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru Darkness13):

Da foarte sigur, de nenumarate ori ne-a zis tip de 9 ani la rand

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Mai devreme sau mai tarziu apare persoana potrivita pentru fiecare. Fiecare persoana are sufletul ei pereche. Si ca sa iei aceasta decizie trebuie sa te gandesti bine.
O zi faina, pa, pa! happy

| 2420 a răspuns:

Eu am 28 de ani și sunt virgin deci te las pe tine să realizezi ce tată prăpădit am avut.