| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am venit din vacanta si am 2 intrebaribig grin! Am stat la hotel iar la una din camere(stiu nr. ei) a stat un tip si toate astea s-au petrecut in afara tarii... si as dori sa stiu cum as puteea afla numele dupa care s-a facut rezervarea la acel hotel la camera aia. Si cealalta intrebare este referitoare la faptul cum pot cauta pe facebook persoane dintr-o anumita tara(de exemplu suedia)? Multumesc anticipat astept raspunsuri si dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| thepinkzoz a răspuns:

Ai putea suna la hotelul respectiv, sa intrebi politicos daca se poate sa-ti dezvaluie numele persoanei care a rezervat camera respectiva, pentru ca depinde foarte mult de politica hotelului. Eventual poti pretinde ca e vorba de o chestiune foarte importanta pentru care ceri acel nume. Si poate ai noroc sa il obtii. Iar de cautat pe facebook, e nelimitat, ca si google. Trebuie doar sa scrii ORICE in casuta de search si sa apesi tasta Enter. Nu conteaza tara, poti sa adaugi eventual un filtru ca sa gasesti persoana o idee mai repede, dar de gasit tot vei gasi.

1 răspuns:
| SufletulPetrecerii a răspuns:

Ms pentru raspuns la asta ma gandeam si eu numai ca e cam greu... ca cei de la hotel st mai rezervati si nu dau detalii fiind din alta tara(hotelul)