| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Tatal meu a vrut sa ia apartament la un hotel la mare, dar nu a gasit si a hotarat sa ia 2 in camere in schimb, el si mama sa stea intr-una iar eu si fratele meu (de 7 ani) sa stam in cealalta. Problema este ca el a venit cu o idee care nu mi-a prea placut. vrea sa o ia si pe bunica la mare si sa stea in camera cu noi. Nu am nimic cu bunica doar ca nu vreau sa stea in camera cu noi, o sa ma simt sufocata si nu stiu dar nu vreau sigh nu prea am ce sa fac... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Hai ma ce e asa de rau sa stea si bunica cu voi, las-o si pe ea sa se distreze vrei sa piarda ocazia asta sa mearga si ea la mare mai are putin de trait si tu ce vrei sa faci, si eu am fost cu bunica mea la mare si a dormit fix in pat cu mine nu e nici o problema asta, daca vroiam sa stau noaptea tarziu sa fac prosti si alte chesti pe afara sau pe holurile hotelului stateam sau daca vroiam sa ies noaptea afara o aveam pe bunica ce stia ea ce fac eu si parinti ma lasa cu ea laughing asa ca lasa sa mearga si ea sa se bucure de zilele care ia mai ramas, la tara cand vine ea te da afara? tu de ce vrei sa scapi de ea? laughing)

| OliviaLove a răspuns (pentru Hpzox):

Gata acum chiar ma bucur ca vine ca o sa ma lase sa mai ies prin hotel noaptea si o sa'mi faca masaj rolling on the floor) si o sa'mi dea bani b-)! rolling on the floor

| Hpzox a răspuns (pentru OliviaLove):

Pai vezi laughing daca o ai pe bnica langa tine si mai ales faci o prostie, te acopera ea laughing

5 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

DIscuta problema asta exact asa cum ne-ai zis si noua cu unu din parintii. poate mama va intelege mai bine sau tata o sa va inteleaga mai bine. Invocati si alte motive, voi va mai certati, faceti galagie, mai dati vanturi de la caldura laughing, stati pana tarziu si sa nu o deranjati pe bunica si nici ea pe voi. Oricum trebuie sa fiti delicatiwinkingwinking multa baftawinking

| Anonima264 a răspuns:

Vorbeste cuparintii tai!
Poate o sa reuseasca sa rezolve problema!

| DjD3liric a răspuns:

Omoarro pe bunica si gata laughing glumesc chiar nu stiu