| EuDenny a întrebat:

Buna Tpu.Tocmai mi-am luat un telefon Samsung galaxy S2 si as vrea sa pun pozele de pe el pe leptop.si nu ma lasa, practic nu se face imperecherea..trebe sa rezolv ceva la setari sau sa descarc ceva program de pe net? ajutorr. funda

2 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Ai instalat kies pe PC?
Dacă DA, trebuie să faci setările necesare şi pe telefon- Vezi că o să îţi genereze un cod de securitate care trebuie introdus şi pe laptop.

Sau intră pe contul de google şi ar trebui să îţi facă upload automat de pe telefon pe albumul web picassa (poţi să selectezi ce poze vrei pentru upload)

| EuDenny explică (pentru ovidius):

Prin kies, pot doar daca prind conexiune la wi-fi si nu am aici.