| anonim_4396 a întrebat:

Tot intra tot felul de ciudati pe messenger, care nici macar nu-i am in lista, si ma intreaba tot felul de tampenii. Ma gandesc ca is hackeri dar cum pot intra pe id-ul meu daca nu le-am dat accept si nici nu mi-au trimis cerere? straight face

Răspuns Câştigător
| pufuulets a răspuns:

Buna Alexandra:*! Da, sunt si hackeri care iti schimba statusul si mai sunt altii care sunt gay...Ca stiu ca m`au bagat si pe mine in lista de messenger si mi-au trimis un link si erau mai multi virusi deci daca iti trimit vreo ceva sa nu dai clickwinking Funda?

1 răspuns:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Sunt din alte tari si isi cauta prieteni stai linistita nu le da add si mie imi apare.