| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Care e cel mai potrivit cadou de V-day pentru un baiat? Ceva simbolic...suntem impreuna de mult timp,stiu ca prefera ceva simplu,sa ramana ca amintire dar nu ma pot decide ce, totusi.

2 răspunsuri:
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Ceasurile sunt potrivite in general, sunt un cadou ce se potriveste majoritatea barbatilor, eventual depinde si de pasiunile sale..vezi pe http://www.buyxpress.co/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ cateva idei bune de cadouri pentru barbati. La parfum nu prea recomand, decat daca stii sigur ca ii place un anumit parfum.

| drDragan a răspuns:

Depinde de virsta, dar se zice ca daca dai parfum cadou va atrage alte femei in viata lui si sigur una ti-l va fura