| Summer5505 a întrebat:

Trebuie sa fac un concurs cu un prieten de la tara " care se sperie mai rau? " si nu am idei. In satul bunicilor exista si un cimitir... Deci. puteti sa imi dati cateva idei? >:

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel de idei, nu. Categoric nu. Cautati-va alt joc.

| BubblessKid a răspuns:

Mergeti si voi in cimitir si faceti chestia aia cu "Bloody Merry". Eu ma speriam muult de asta. Dar, echipati-va si cu oglinda, e mai inspaimantator asa.

| dary461 a răspuns:

Sperie-l spargand o punga sau un blon sau bate sin palme ceva simplu! Nu iti recomand sa mergi in cimitir! Sau poti sa cauti pe Google povesti de groaza care sa i le spui! Bafta! Funda big grin?