| manuelaaa a întrebat:

trec clasa a 8a si vreau o lista de rechizite, fara caiete.rechizite gen radiera, stilou...mai multe ca sa fiu sigura ca nu am uitat ceva de ce am nevoie.Multumesc anticipat! Funda!:*

2 răspunsuri:
| isauranick a răspuns:

Pai trusa de geometrie. creion mecani pixuri (albastru negru rosu) foi albe, radiera, ascutitoare, stilou dk iti trebuie sau iti cere la scoala, corector, markere, coperti, foarfeca, penar, echipamente sport, na nu mai stiulaughing sper ca te-am putut ajutahappy bafta la scoala!

| Vasile_Alina_Stefania_1976 a răspuns:

Pai sunt cam la fel cu cele din clasa a 7 a