| Laur_Ioja_1997 a întrebat:

uitati cum sta treaba, acum vine balul bobocilor si m-am inscris si de curand am aflat ca tema balului este " Western", si eu initial voiam sa fac pantomima dar apoi m-am razgandit si na... acum vreau sa il imit pe Gigi Becalilaughing dar vreau sa fac ceva care sa se potriveasca cu tema balului. Adica sa fiu eu ( Gigi) si un prieten si sa facem ceva ce sa aiba legatura cu tema balului...happy
Ma puteti ajuta va rog cu ceva sfaturi sau un mic scenariu sau ceva idei?happy Multumesc anticipat. FUNDA celui mai bun raspuns...

2 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Pai trageti-va niste opincute d`alea cu pinteni niste palarioare, o centura la brau, si mimati ca va duelati la ore, si ca sa fie treba treaba, umbla cu mutra tampa si rasu ala colorat a lu gigi happy