| Puffulets a întrebat:

Anul acesta organizez balul bobocilor si as vrea sa-mi dati multe idei pentru ca eu nu prea am. adica as vrea sa fie ceva mai diferit fata de ce a fost pana acum la celelalte baluri. As vrea sa va spuneti fiecare ideile si celui mai bun raspuns o sa-i dau o fundita. in legatura cu probele cu programul artistic, orice. va rog sa ma ajutati:* P.S: daca aveti si vreo idee in legatura cu tema balului cu atat mai bine:d

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Cauta pe YouTube "balul bobocilor" si sigur vei gasi idei si teme interesante.