Buna TPU, un baiat a dat mesaj ce pret iau,dupa am intrebat la ce se refera si a spus cat iau pe sex ca asa a auzit si s-a gandit sa ma intrebe,eu am intrebat cine a zis ca fac asta si ca nu o fac, eu cred ca cativa colegi din liceu care mai faceau glume proaste iau spus, voi cine credeti?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil colegi carora le-ai refuzat prietenia.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand arata-le parintilor si dirigintei mesajul de la baiatul asta si raporteaza mai departe.
Vor sti ei ce decizie sa ia si iti vor spune ce sa faci, pas cu pas.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nimeni. Păsărele la mansardă.

| varcopisicul a răspuns:

Copii cu pitici dansatori pe creier