| IooMar a întrebat:

Deci cum am mai spus am fost intr'o zi cu verisorul meu la el la liceu sa renoveze clasa si acolo erau si cativa colegi d'ai lui si unul dintra acestia mi s-a parut dragut si el mi-a dat asa niste seamne ca ma simpatizeaza si cand am ajuns acasa versiorul meu mi-a zis ca o sa il intrebe pe acel baiat de ce se uita asa la mine? Si acum eu l-am intrebat pe verisorul meu pe mess daca l-a intrebat si el mi-a zis asta: "nu l-am intrebat inca, mi-e rusine laughing rolling on the floor big hug si eu dupa i-am zis : "asa stii tu sa faci oamenii sa isi fac iluzii[...]" si el nu mi-a mai zis nimic. Dumneavoastra credeti ca el l-a intrebat si nu vrea sa imi zica sau acel baiat i-a zis sa nu imi zica? M-am gandit la asta si de la emoticoanele pe care mi le-a dat cand mi-a rasp. Si as mai vrea sa va intreb daca as fi asa si l-a intrebat si el a zis da sau nu, de ce nu are vrea sa stiu eu? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Draga mea - nu are ce sa caute verisorul ca intermediar - nu aveti nevoie de o persoana in plus pentru a putea ca voi doi sa va vedeti - daca doreste sa fie cu tine o sa te caute el

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc

| gianina14 a răspuns:

Pai si de ce nu stai mai mult cu varul tau si asa te imprietenesti cu acel baiat si asa poate fi ceve intre voi dar verisorul tau dc nu ii intreaba asa ca de la baiat la baiat?
Oricum streseazal si uh sa il intrebe. Bafta.

| gianina14 a răspuns:

Pai si daca l-a intrebat nu are de ce sa nu-ti spuna desi faza cu nu ca mi este rusine eu nu cred ca ii este rusine dar oricum aici iese la iveala faptul ca mereu fate trebuie sa rezolve totul pentru ca baiatul nu este bun la nimic nici macar la mintit sau la barfa deci fete conduc lumea si app sa ne intoarcem la problema ta cred ca ar trebui sa ti stresezi verisorul pana o sa aflii ceva.
Bafta!