| keyti a întrebat:

Buna TPU.
Un baiat ma invitat la o intilnire (prima mea intilnire -16 ani) si am acceptat deoarece el ma placea de mult timp iar eu nu prea il bagam in seama dar in ziua ceea nu stiu ce sa intamplat ca am acceptat propunerea.Am plecat la intilnire,ne-am plimbat, am vorbit, el insista mereu sa ma sarute iar eu nu vroiam si pina la urma ma sarutat.Am plecat acasa si ma simteam oribil deoarece m-am lasat sarutata chiar de la prima mea intilnire.Am hotorit sa nu mai am nici un contact cu el.Dar inca ma simt vinovata si nustiu ce sa fac ca sa nu se formeze probleme de la aceasta greseala pe care am facut-o. Puteti sa-mi dati niste sfaturi?sadsadsad

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Hey haide ca nu-i asa de rau ca te-ai sarutat cu el daca tot a insisitat ce era sa faci sa fugi si sa zica ca esti salbatica el este foarte indragostit si poate astepta demult sa te sarute oricum ma tot gandesc de ce nu i-ai spus ca vrei sa o luati mai incetisor si poate ca dupa ce mai iesiti odata poate poate il vei saruta dar daca ai facut-o nu mai ai cum sa dai inapoi pana la urma a fost un simplu sarut nimic mai mult altadata fii mai atenta si nu mai ceda asa usor si lasa grijile ca se mai intamplahappy

5 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Glumesti, nu? =]] Te simti oribil fiindca te-ai sarutat de la prima intalnire? raised eyebrows In primul rand nu e o greseala. Cel putin daca tii la el mai mult decat la un prieten. In schimb daca nu doresti sa incepi o relatie cu el sau nu te simti pregatita mai bine mai bine spune-i asta decat sa eviti orice contact cu el. Asta il va face sa insiste si mai mult si vei agrava situatia oh go on.

| keyti explică:

Multumesc mult pentru raspuns la ambele happyhappy

| ZuZuDeedy a răspuns:

Nu cred ca e tocmai o problema ca te-a sarutat de la prima intalnire.El daca te place, inseamna ca tine la tine si vrea sa te faca fericita, nu sa-si bata joc de tine.
Daca tie nu iti place de el, atunci comporta-te cu el ca si cum ar fi un simplu prieten si nimic mai mult.

| Arianaa a răspuns:

Fataaa...ideaa asta cu''problema'' este doar in capul tau.lui sigur ia`i facut o placere ca sa zicem asa.Deci nu Este o greseala.N`ai de ce sa te simti vinovata.Totul a venit de la sine. si poate o sa fie cevaa mai mult intre voi. Muult succes :*

| RoxanaRoxxy a răspuns:

Problema e ca te simti prost! In rest nu vad o problema! Daca el insista puteai sa ii spui ca vreti sa o luati mai incetisor, a venit de la sine! Nu trebuie sa te simti prost... Stai linistita ca nu se formeza nici un fel de problema! Incearca sa contactezi eu el! Sai spui ce simti si poate mai iesiti odata si o luati un pic mai incetisor! Sper ca te-am ajutat un pic