| Anon352 a întrebat:

Buna TPUhappy un baiat mi.a cerut prietenia si eu nu vreau sa fiu cu el..cum sa.i spun asta?

2 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai spune.i ca tu il vezi ca pe un prieten nu ca pe un iubit ..si nca daca vrea ramaneti prieteni..sau daca nu sunteti priete i ii spui verde in fata nu fiindca nu ma simt atrasa de tine

| alex13king a răspuns:

Pai. sa vedem:
1.te duci la el cu o fata trista si ii zici ca inainte de el ti-a cerut alt cineva prientenia(daca vrei sa minti)
2.te duci la el trista si ii zici ca el e cel mai bun amic al tau si ca vrei sa ramaneti prieteni(daca vrei adevar)!
FUNDA?