| LittleLuciane a întrebat:

un coleg de liceu care inainte ma "facea in toate felurile" m-a intrebat ieri daca vreau sa fiu cu el (mie imi placea de el inainte si stiind ca este mai glumet i-am zis nu) apoi a venit cu capul in fata mea a zis ca vrea sa imi dea un pupic si dupa fata a ajuns pe gura si ne-am sarutat in fata tuturor colegilor.in pauza mi-a zis daca nu ma va mai supara voi fi cu el si i-am zis da..se poate sa se schimbe asa radical adica inainte numa ma enerva?

Răspuns Câştigător
| LolFraiere a răspuns:

Da poate se schimbe. Poate a inceput sa tina la tine si pentru tine se va schimba.O sa vezi pe parcurs ce se va intampla.Stii cum se spune "Nimic in lume nu e imposibil"