| Dobrin_Maria_1999 a întrebat:

Un mic sfat m-ar ajuta foarte mult. Daca ati fost atras vreodata de cineva, sa imi spuneti ce ati simtit. Orice site cu teste psihologice m-ar ajuta enorm.

Răspuns Câştigător
| geobyxxx a răspuns:

Raspunsul cel mai ok este ca: Dragostea adevarata nu se explica ea se simte, nu are cum sa ati explice cineva ce simte cu adevarat. ce spune toata lumea este ca : ati bate inima te simti cum zbori.etc, sa stii ca nimeni nu are nevoie de teste psihologice doar ca sa iubeasca...

2 răspunsuri:
| Rauldor a răspuns:

Am simţit fluturi în stomac, multă nelinişte, un elan şi o energie extraordinară.Te rog să specifici ce fel de teste psihologice te-ar ajuta.

| Dobrin_Maria_1999 explică (pentru Rauldor):

Teste de genu : Il plac?