| Deasonyka a întrebat:

Uneori cand ma simt relaxat sau pur ci saimplu nu depun efort simt mici intepaturi la inima, si sincer mi-e teama ca aceste mici intepaturi pe parcurs sa nu fiea vorba infarct. Oricum voi face un control in vara si voi vedea daca totul e ok doar k mi-e putin teama. Dati-mi cateva sfaturi ce as putea sa fac.Adik nu ma doare doar k parca am impresia k mi-se taie respiratia ceva de genu si bine nu ma doare nu nimic e ceva banal zic eu.Doar k mi-e putin teama ca mai ratziu sa nu se agraveze.Si eu am polipi adica respir greu pe nas credeti ca are vreo legatura? Va rog ajutati-ma dau funda pe loc

Răspuns Câştigător
| DiaDiana9988 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta cand nu depun efort o vreme, sau cand ma trezesc dimineata. Mama mi-a spus ca m-am obisnuit cu un anumit stil de viata ( stii, multa miscare, putina relaxare ) si probabil asa este. Acum nu stiu ce stil de viata ai tu, deci nu pot sa imi dau cu parerea despre problema ta, dar daca esti ca mine, asta trebuie sa fie