| gabryella_3717 a întrebat:

Va cer si eu un sfat. Un baiat de 28 de ani (iar eu am doar 14 ani) vrea sa stea cu mine dar eu am un prieten de varsta mea. Ce sa fac? Sa-mi las iubitul pentru el sau sa-mi continui relatia cu persoana actuala?

Răspuns Câştigător
| MissYouToo a răspuns:

Pai u pe cine iubesti? Esti sigura de sentimentele acelui baiat de 28 de ani? Stii ca nu vrea doar un lucru de la tine? Sper ca stii la ce ma refer. Daca u esti fericita cu iubitul tau si stii ca te iubeste, nu vad de ce te-ai desparti de el, pentru altul. Bafta!

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu e cam mic ala de 28?
Daca te mananca du-te la ala de 28 te scarpina
Dupa revino la asta de 14 ani happy
De obicei voi fetele cele mici 14 - 16 ani
Sunteti moarte dupa baieti mari cu masini cu bani.
Ei asta cauta
Prospaturi care nu au capu pe umeri
Ti-o da un pic te joci cu ia dupa eu dai inapoi
happy
Mai bine ramai la ala de 14 anibig grin

| Flav a răspuns:

Pai daca ai prieten, tu mai indraznesti sa-ti pui intrebari de genul asta? Poate ala sa aiba si varsta lui Mos Craciun, care e problema? Voi cresteti de mici asa, iar dupa va intrebati de ce isi bat joc baietii de voi.

Răspuns utilizator avertizat
| SecretWish a răspuns:

Continua relatia cu persoana actuala, ala de 28 ani vrea altceva...

| Fallen4Angels a răspuns:

Pai, depinde de ce iti spune sufletul. Tu doar ascultati inima si sunt sigur ca vei face ceea ce trebuie.Bafta!

| ellyshor94 a răspuns:

Pai cica se spune ca iubirea nu are varsta. eu nu cred asta... gandeste-te ca u ai doar 14 ani, iar el 28 e o dif de 14 ani... u esti inca o copila dar el a trecut demult de perioada asta nu mai e un copil nici macar adolescent nu mai este. el nu vede "viata " asa cum o vezi u. eu te sfatuiesc sa iti continui relatia cu pers actuala este mult mai bine happy big grin

| aneth a răspuns:

Buna Gabi.La varsa lui e clar ca vrea doar sa stea cu tine pentru unele chesti...se gandeste ca esti mai mica si poate sa te "manevreze" mai usor. Sfatul meu e sa-ti vezi de relatia actuala in continuare ca nu are rost sa o stricitongue succes!

| christinne_1321 a răspuns:

Continua relatia actuala. Cel de 28 de ani sigur e pedofil.

| gabryella_3717 explică:

Mersi pentru raspunsuri.am sa raman cu actualul meu iubit. oricum celalalt era insurat si pe deasupra are si 2 copii si mai multe fete de varsta mea cu care sta in prezent