| xPinkSunShine a întrebat:

Va rog ajutati`ma! Am incercat sa`mi fac inca un id de messenger insa acum nu mai pot.De ce? Dupa ce completez acel formular cu numele, prenumele, data nasterii, adresa de messenger etc. dau Create My Acount. si ma duce pe o pagina unde iar trebuie sa completezi un formular de data aceasta eu zic ca e pentru parinti (Credit Card, Credit Card Number, Child's Password Re-type, etc) Apoi, mai jos, intr-un chenar galben scrie : Please provide a credit card to help us obtain parental consent. The credit card will be charged 50 cents (. 50 USD). Si mai jos trebuie sa completez iar ceva in legatura cu nu stiu ce card. (Credit Card,
Credit Card Number)
Cum pot sa`mi fac un id de messenger gratuit (adica sa nu iau cardul ala sau sa nu platesc) Va rog spuneti-mi daca stiti. Dau FunditSsa.

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

Încearcă să schimbi data naşterii, astfel încât să ai peste 18 ani...

1 răspuns:
| valiblonda1 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti faci fara sa platesti da daca vrei iti fac eu un id...ma gasesti la id-ul valentinutzza_micutzza