| SloOpY a întrebat:

Buna TPU...va rog ajutati-ma
i-am cumparat prietenului meu un lantisor ( de fapt sunt 2 care alcatuiesc o inima-jumatate o iau eu iar cealalta jumatate i-o dau lui)... dar nu asta conteaza
i-am luat si o felicitare...sin nu stiu ce sa scriu in ea
va rog ajutati-ma
pentru cel mai frumos mesaj dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! cel mai bine ar fi sa te gandesti tu la ceva facut de tine si in nici un caz sa le ei de pe net. daca va cauta si el si va gasi ceea ce iai scris tu? nu conteaza ce scrii in ea, atata timp cat scrii ceva.de ex:te iubesc,fara tine viata mea nu are nici un sens, esti cel mai important pentru minesau miai furat inima si nu miai mai dat-o, dar nici sa nu mi-a mai dai.lui oricum o sa ii placa daca este facut de tine.succes!

1 răspuns: