| MikeyMinnieMouse a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Imi tot apare pe facebook zilnic o chestie cine mi-a vizitat profilul faza e ca nu e reala, nu corespunde iar prietenii se enerveaza din acest motiv ma dau afara din prieteni unul cate unul ori comenteaza si m-am saturat! Va rog stiti o solutie? Imi apare ceva de genul My profile has been viewed today 1407 times.
Top 5 Visitors:--------- si mai jos See who has viewed your profile HERE:---- si sunt etichetati niste prieteni! Va rog ajutati-ma!
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Ai viruși, scanează-ți sistemul și șterge virușii.