| XxZenXx a întrebat:

TPU in fiecare zi cand intru pe facebook cam pe la 12 ore imi apare cine mia vizitat profilul. Acum cateva zile tot asa facuse cineva si avea link-ul eram curios si am dat click si am descarcat un fel de aplicatie cred... dar nu gasesc sa o dezinstalez. Cineva care stie va rog ajutati-ma. Imi apare cam asa : Numele si dedesubt My profile has been viwed today 1369 times. Top 5 victorios: 1. 2. 3.4. 5. See who has viwed your profile HEERE: ( link-ul)- impreuna cu... Doresc sa nu imi mai apara asa va rog mult.

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Ce browser ai? Cred ca ai descarcat un add-on happy In firefox dai click pe butonul "firefox" din stanga sus->Add-ons->Extensions si stergi ce nu ti se pare in regula, poti sterge tot, nu e nicio problema!

| XxZenXx explică (pentru spy2o):

Mersi mult nu am firefox am chrome dar stiu. am intrat si am sters extensia viwes stiam de extensii dar nu mi-am dat seama ca e vreo extensie asta credeam ca e vreun folder. Mersi mult

| spy2o a răspuns (pentru XxZenXx):

Pentru nimic! happy

3 răspunsuri:
| DMIMD55 a răspuns:

Intra in folderu in care s-a salvat si sterge acel program ( continut ) si vezi ca unele st virusate care iti pot aparea chiar cand deschizi o pagina noua
Funda :*