| BalaCio a întrebat:

De fiecare data cand intru pe facebook imi apare asta : My profile has been viewed today 504 times.
Top 5 Visitors ce pot face ca sa o scot va rog ajutati-ma... sad

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Ia gandeste-te ai instalat o aplicatie din greseala sau din uriozitate? daca da atunci du-te la setari ultima din dreapta sus a ecranului da pe setarile contului apoi in stanga ai undeva unde scrie blocare dai acolo si blochezi aplicatia nedorita
Mult succes!