| xMelancholy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca puteti. Astazi la scoala am avut campionat sportiv in ultimele doua ore, dar intr-una din pauze a venit diriginta si a zis ca cine nu vrea sa joace sa plece. Eu, cum nu aveam chef sa fac sport, am plecat. Colegii mei (nu toti) au jucat, dar eu si cu o alta fata ( mai rebela, care nu e prea adorata in clasa) si cu cea mai buna eleva din clasa ( care nu chiuleste si nu ai ce sa ii comentezi) am plecat acasa. Acum am intrebat-o pe o colega care a ramas ce au facut la ore. Mi-a spus ca, desi nu era nevoie de noi 3 in campionat, clasa s-a suparat ca nici macar nu am mai stat sa sustinem. Dar doar pe mine si pe fata aceea mai rebela, pe cealalta nu. Nu am inteles de ce, atat am putut afla. Mi-e si frica sa ma intalnesc cu colegii maine, sigur o sa tipe toti la mine pentru ca asa sunt ei: se supara din orice motiv banal. Ce sa le spun maine? Si de ce credeti ca sunt suparati pe mine si pe cea mai buna fata din clasa nu? crying

Răspuns Câştigător
| Elena12Maria12 a răspuns:

Poate ea a facut lucruri prin care sa fie remarcata, le-a facut colegilor tai favoruri si acum eu nu s-au suparat pe ea.Nu-ti face griji. Mie mi s-a intamplat ceva si mai rau. Un astfel de calvar trece dupa o zi, in cel mai rau caz doua.