| AndreeaRullz a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa ma hotarasc! Paris sau Grecia? Parintii miau zis sa aleg una dintre ele si habar n-am...

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LNK a răspuns:

Paris love struck

| Ancutsa a răspuns:

Paris love struck

intra pe google si faci o comparatie big grin.

| DeMentaa a răspuns:

Disney land ...paris
grecia...muntelaughing sunt odar stanci acolo

| dani9354 a răspuns:

Paris clar

| JeSa a răspuns:

Paristongue

| Deea a răspuns:

Paris

Răspuns utilizator avertizat
| alex_7264 a răspuns:

Eu zic ca tu visezi nu stiu de celaughing dar daca totusi. PAris

| JoJo a răspuns:

Eu as alege Greciahappy

| Klara a răspuns:

Grecia!

| viatadecacatt a răspuns:

Si eu tot Paris zic.:X

| dan11 a răspuns:

Singura la paris? nu prea merge.mai bine grecia.

| Keridaa a răspuns:

Paris evident, dat fiind ca este orasul luminilor... orasul indragostitilor... orasul ideal! parerea mea.winking

| cosima11 a răspuns:

Pai. daca as sti ca in Greci e vreme super. de facut baie etc.as alege grecia. dar si Parisul e un oras super. si cred ca merita vizitat. cum ti-au mai spus si ceilalti. compara`ti optiunile. happy oricu. distractie placuta :*

| aisha01eu a răspuns:

Paris e mult mai minunat.

| iuliancico a răspuns:

Asta e.Acum 21 de ani in urma te-ar fi pus sa alegi intre o eugenia si o citronada...Deh...

| IuliaAle a răspuns:

Greu de ales! Parisul este incantator, l'am vizitat vara trecuta. Este un oras prin de lumina, culoare, iubire si o multime de lucruri de vizitat. Probabil, daca doresti sa ajungi undeva la mare, ar trebui sa alegi Grecia; daca vrei sa vizitezi, sa admiri, sa inveti, alege Parisul.

| Bianca_2521 a răspuns:

Pai eu zic Paris, dar ramane la alegerea ta.Intra pe google imagini si uitate la cele 2.Succes si vacanta placuta!:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic Paris:pwinkingai mai multe de vazut acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca paris.grecia este frumoasa dar nu cred ca exista comparatie.acum depinde si de gusturile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris.

| LoveMusic a răspuns:

Sincer, eu as alege Paris :X Numai ca mai bine faci o comparatie, pentru ca in Paris vezi DisneyLand, Turnul Eifel. In Grecia vezi minunatele insule si tot felul de chestii love struck Dar as alege Orasul Luminilor, adica Paris :X

| Katiee^^ a răspuns:

Orasul luminilooooooooor happy

| aniohetova a răspuns:

Paris

| madalykuka a răspuns:

Sincer,, poate pe mine ma impresioneaza ceva si pe tine altceva,,
eu zic sa dai o cautare pe google sa vezi cat de multe ai de vazut in ambele tariwinking,,, amandoua sunt splendite,,, in franta vezi turnul effele,,, dar nu poti vedea mmare si insulele din greci,,
uh hotarastiwinking,,,
stii tu la ce vreau sa ma referhee hee

| deyutzyk97 a răspuns:

Paris e cel mai tareeeee!

| motanelul a răspuns:

Paris

| trabardie a răspuns:

Grecia.Parisul e jegos si plin de arabi

| 3l3na a răspuns:

Cel mai frumos este in paris ...acolo exista si disneyland si ai ce vedea