| Miriamm a întrebat:

Va rog din suflet, sunt intr-o mare dilema. Pe 12 ianuarie m-am "jucat" putin cu fostul meu iubit. Adica mai exact ne-am facut oral reciproc. Ceea ce in ziua de astazi nu mai este un lucru "wooowww". Sa va spun mai exact ce am facut.el m-a "frecat" ca sa zic asa cu penisul pe vaginul meu. Insa nu m-a penetrat. El avea lichid seminat pe penis in momentul in care m-a "frecat" si eu m-am sters imediat in secunda 2 cand am vazut. Tin sa menstionez pentru ca am uitat mai sus ca 12 ianuarie a fost ultima zi de menstruatie. Insa, de atunci si pana acum, nu mi-a venit menstruatia. Insa intre timp am avut niste probleme...eu am facut o candidoza din cauza unor antibiotice luate dupa ureche, acum sunt sub tratament, insa, acum 1 saptamana ma dureau sanii si burta pe jos. Tin sa mentionez faptul ca acum ma dor doar sfarcurile atat. Am fost la medicul meu de familie si mi-a spus ca s-ar putea sa fiu racita. Si vreau sa va mai spun ceva, acum cand ies in frig ma doare burta pe jos si ma dor si sfarcurile si suntem deja in 10 iar menstruatia nu si-a facut aparitia. credeti ca as putea fii insarcinata? Va rog sa nu radeti de intrebarea mea dar e lucrul care ma framanta, ma nelinisteste foarte mult si nu-mi da deloc pace. Chiar as putea fii gravida sau e altceva? Ce sa fac? Va rog din suflet ajutati-ma!
Dau fundita si va multumesc anticipat tuturor!

3 răspunsuri:
| Miriamm explică:

Am uitat sa precizez faptul ca sunt virgina.

| Ycu a răspuns:

Daca penisul nu te-a penetrat si iar lichidul seminal nu a intrat in tine, este imposibil sa fi ramas insarcinata, daca spui ca ai fost la medicul de familie si ti-a spus ca esti racita, toate durerile sanilor si al stomacului sunt din cauza asta, inclusiv intarzierea menstruatiei, nu te mai panica si nu te mai gandii atat la asta pentru ca iti vei face mai mult rau, si de ce iti e frica de exemplu durerile sanilor probabil ai citit pe net ca sunt semne ale unei sarcini exact asta iti genereaza creierul ceea ce iti este frica, relaxeazate iti spun sigur ca daca a fost exact cum ai zis mai sus sunt 0 % sanse sa fi insarcinata. Cheers.

| Marcelusha12 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fi ramas insarcinata...