| Alloneforever a întrebat:

În ianuarie, iubita mea a fost răcită la ovare, a luat antibiotic și a întârziat menstruatia câteva zile și i-a venit pe 30 ianurie, suntem în 10 martie și de atunci nu a mai venit menstruatia. Nu am făcut sex, doar ne-am frecat și să zicem ca a pus mâna pe penis când aveam lichid preseminal și după și-a atins vaginul, este posibilă o sarcină? Îmi spune ca o doare capul, burta și urinează mai des, alte simptome nu are, nu o dor sanii, nu îi este greață, nu vomită, nu e sensibilă la mirosuri și nu i-a curs nici sange(sange de implantare), acum două zile doar a avut o secreție albicioasă.
Simptomele de sarcină la cat timp apar?

7 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Nu toate femeile au greturi sau sensibilitate la mirosuri.
Voi v-ati jucat cu focul si acum...
Mai bine sa faca un test de sarcina la laborator.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiCostin a răspuns:

Bai si voi stiti de simptome si VA dati cu parerea medical. Mergeti La doctor, nu mai luati pastille aiurrs. Pana nu se agraveaza ce VA doare. Poate fi tarziu sau prea tarziu atunci